Регистрация нового пользователя:
 
 
 
 

Расширенный поиск

Текст для поиска
Страна Область
Город  

Информация об издании

газета  "Экспресс"  ("Експрес")
г. Львов, Львовская область

Языки издания:  украинский

Год начала издания: 1994

«Експрес» — всеукраїнська україномовна газета універсального змісту з головною редакцією у Львові. Теми, що висвітлюються в газеті, дуже різноманітні: політика, суспільство, економіка, культура, наука, медицина, розваги та ін. Редакція позиціонує видання як «лідера газетного ринку Правобережної України», однак серед «цільової аудиторії» газети є і лівобережна Полтавщина, і Чернігівщина. Для різних регіонів України друкуються окремі регіональні вкладки. За даними редакції, «Експрес» є найбільшою україномовною газетою в Україні (станом на 2009 рік загальнотижневий тираж перевищує 1 200 000 примірників). Газета друкується на власному видавничому комплексі «Мандарин», неподалік від Львова біля села Рясне-Руське. А розповсюджується за передплатою (всеукраїнський каталог) та через кіоски Укрпреси та власну мережу «Інтерпрес». Найбільш активно газета запрезентована у західних областях, у Києві через кіоски розповсюджується лише четверговий (тижневий) номер. Окрім самої газети «Експрес», редакція видає щотижневий додаток-програму «Телеекспрес», газету «Добрий лікар» (кожних два тижні), щомісячне видання «Жіночий порадник» і молодіжний журнал «Експрес СООL» (виходить щомісяця). Власне газета «Експрес» виходить 3 рази (до 2009 року — 4 рази) на тиждень, у вівторок, четвер та п'ятницю. У залежності від випуску газета має різний обсяг та оформлення:

Распространение газеты: Подписка+розница
Покрытие газеты: национальное
1-ая и последняя страницы:  полноцветные
2-ая и предпоследняя страницы:  
внутренние страницы: 
Дни выхода:  
Четверг, тираж - 501000  экз., кол. полос - 24 стр. + безкоштовний додаток «ТелеЕкспрес», Формат: - А3

Доступны следующие контакты газеты  "Экспресс":
Адрес
Сайт
E-mail
Телефоны
Pay with sms:

Для того, чтобы открыть все доступные контакты газеты "Экспресс" необходимо отправить платное SMS-сообщение. Примерная стоимость сообщения составляет 1 у.е. Точную стоимость SMS Вы увидите, если выберите вашу страну и оператора


Выберите Вашего оператора:

Отправьте сообщение с кодом:

Введите код полученный в ответном смс:
Услуги предоставляет компания «СМС Биллинг Украина»; Юр. адрес: 65123, Украина, г. Одесса, ул. Высоцкого, 36; Техническая поддержка абонентов с 10:00 до 18:00 в будние дни Тел.:+380487711236; Услуги предоставляются только для совершеннолетних.